USN odżywki

USN odżywki prosto z Anglii

USN to brytyjska marka, która oferuje produkcje suplementów o międzynarodowym zasięgu, której początki sięgają końca lat 90. Firma zainicjowana przez Albe Geldenhuys’a miłośnika wypraw rowerowych i ekstremalnej jazdy górskiej powstała w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na produkty sportowe o wysokiej jakości. Ówcześnie dominowały albo suplementy bardzo niskiej jakości, które w żaden sposób nie przekładały się na osiąganie naturalnych i trwałych efektów, a także te zawodnicze, których ceny raczej przekraczały możliwości zwykłego sportowca amatora.

USN- uniwersalne marka suplementów

Unlimate Sport Nutrition, bo tak brzmi pełna nazwa marki posiada w ofercie szeroki wybór odżywek dopasowanych do praktycznie każdej dyscypliny sportu. Dlaczego warto sięgać po produkty marki USN? Odżywki przede wszystkim dopasowane są do konkretnych celów sportowców, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej czy wzrost masy mięśniowej, również stanowią uzupełnienie diety sportowców kiedy nie są w stanie dostarczyć organizmowi określonej ilości kalorii czy substancji odżywczych, zwłaszcza po treningu.

Skuteczność produktów potwierdza nie tylko coraz szersza grupa zadowolonych sportowców, ale także ikony i wielokrotnie nagradzani kulturyści, będą cy ambasadorami marki Ryan Terry czy William Bonac.

William Bonac i Ryan Terry- ambasadorzy marki USN

William Bonac jest profesjonalnym kulturystą oraz modelem fitness pochodzącym z Ghany. Latami starannie rozbudowywana sylwetka, determinacja, racjonalność i twarde stąpanie po ziemi doprowadziły Bonaca do zwycięstwa podczas IFBB Nordic Pro czy piątego miejsca w prestiżowych eliminacja Mr Olympia w 2016 roku. Bonac znany jest ze swoich mocno umięśnionych ud oraz torsu. Jak sam przyznaje wśród jego ulubionych ćwiczeń znajdują się squaty ze sztangą, podobnie jednym z ulubionych ćwiczeń Williama są wszelkie ćwiczenia na triceps. Ponadto sekretem Bonaca jest także świetnie skomponowana dieta, której posiłki komponuje sam. Wśród nich nie brakuje dodatkowych porcji białka, które chętnie wykorzystuje podczas robienia omletów czy smacznych płatków z otrębami.

Ryan Terry, swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął już w liceum, jako członek drużyny sportowej, później pracował jako hydraulik, by obecnie mieć na swoim koncie tytuły Mister International 2010 i Mister Great Britain 2010, by w 2015 roku zdobyć 4 miejsce w Mr Olympia. Słynie z wąskiej talii oraz mocno rozbudowanych ramion, umięśnione nogi choć nie tak bardzo jak u Bonaca prezentują wszystkie partie mięśni. Wśród zestawów ćwiczeń az 4 dni spośród 5 intensywnych dni treningowych to ćwiczenia skupiające się na plecach, ramionach, barkach i klatce piersiowej. Jak sam wspomina dzięki motywacji, stawianiu przed sobą kolejnych celów i determinacji do ich osiągania udało mu się osiągnąć tak wiele.

USN odżywki

Za co sportowy kochają USN? Odżywki marki posiadają bogaty skład, a ich cena nie jest zbyt wygórowana. Wśród nich cieszące się duża popularnością odżywki białkowe a także przekąski w postaci batonów proteinowych takich jak USN Tust Crunch chrupiącymi orzeszkami oblane czekoladą o składzie jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej. USN to nie tylko uzupełnienie diety sportowca, ale także bogata lista produktów, które w zdrowy i smaczny sposób zastąpią słodycze czy uzupełnia braku jacy bilans kaloryczny dnia.

Dodaj komentarz