step on Burton

Wiązania step on Burton

O tym, jak ważne na stoku jest bezpieczeństwo wie każdy. Dlatego zadaniem każdego snowboardzisty jest zaopatrzenie się w odpowiedni rodzaj ubrań oraz sprzęt, który pozwoli mu na komfortową i bezpieczną jazdę. Niezwykle istotne są wiązania. To one łączą nas z deską, dlatego ich jakość musi być najwyższej klasy. Warto więc stawiać na znane marki. Wiązania step on Burton idealnie wpasowują się w te wytyczne.

Solidna marka

step on burtonTym, co charakteryzuje firmę Burton jest wykorzystywanie wieloletniego doświadczenia w branży sportowej i przekuwanie go w jakościowe produkty. Dlatego też wiązania tej firmy są niezwykle solidne. Do ich tworzenia wykorzystywane są wysokiej klasy lekkie materiały, dzięki którym komfort jazdy jest zapewniony nawet przy bardzo długim czasie szusowania. Nic więc dziwnego, że Burton jest uważany za jedną z najlepszych marek sportowych. Dodatkowym tego potwierdzeniem jest fakt, że z produktów tej marki korzystają nie tylko amatorscy snowboarderzy, ale także Ci zawodowi. Co więcej, sprzęt marki Burton bardzo często jest wybierany dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki w sportach zimowych, a to świadczy o ogromnym zaufaniu do firmy.

Innowacyjne wiązania step on Burton

Najnowszą serią wiązań, o której nie można nie wspomnieć są wiązania step on Burton. Już sam ich proces tworzenia jest innowacyjny, bowiem wykorzystywany do tego zadania jest druk 3D. Wiązania te zostały stworzone w celu umożliwienia szybszego podczepiania się do deski, tak aby poruszanie się po stoku było usprawnione. Tajemnicą szybkiego mocowania wiązań jest użycie specjalnego rodzaju klinów znajdujących się z boku oraz z tyłu wiązania. Dzięki nim przy odpowiedniej sile nacisku buta na wiązanie możliwe jest podpięcie się do deski w znacznie szybszy i łatwiejszy sposób. Wypięcie jest równie proste i ekspresowe, co w porównaniu z tradycyjnymi systemami podczepiania do deski przemawia na korzyść tej serii. Zastosowanie nowych technologii to niewątpliwie atut wiązania step on Burton. Jednak producenci skonstruowali je tak, aby były one kompatybilne z dostępnymi do tej pory na rynku deskami. Intuicyjność, wygoda i funkcjonalność to cechy charakterystyczne tych wiązań.

Dodaj komentarz